Lesní klub Zeměkvítek připravuje na léto příměstské tábory pro ty nejmenší
Profilovka
22. 04. 2024
visibility 1184

Lesní klub Zeměkvítek funguje v Babicích u Okrouhlice od září roku 2023 jako alternativa předškolního vzdělávání. Celý školní rok tráví děti svůj čas v útulné mongolské jurtě a jejím přilehlém okolí, obklopeny krásnou přírodou a zvířaty. Aby děti nemusely na návrat do klubu čekat až do září, připravily si průvodkyně z klubu na léto dva turnusy příměstkých táborů na téma "Zažij léto v lesním klubu". Tábory jsou určeny pro všechny děti ve věku od 3 do 7 let (po individuální dohodě lze přijmout i děti od 2,5 let). 

Na co se mohou Vaše děti v létě těšit? Nejdůležitější roli v táborovém programu hraje sama příroda, děti budou každý den trávit čas na dobrodružných výpravách v lese, na poli a u potoka. Hry, které jsou pro ně připraveny, budou spojeny s přírodními motivy a oživí jejich dobrodružství na lesních stezkách. Během letního dobrodružství se děti seznámí s různými druhy zvířat, stromy, rostlinami a houbami, které les obývají. Procházky lesním prostředím budou plné objevování a hravého učení. Osvěžující potůčky se stanou místem nejen pro zábavné hry, ale také pro chvíle odpočinku a relaxace. Dětem bude ponechán i dostatečný prostor k volné hře, která je pro děti velice důležitá. Zlatým hřebem táborového programu bude celodenní výlet.

První příměstský tábor bude probíhat v termínu od 15. 7. do 19. 7. 2024 a druhý od 12. 8. do 16. 8. 2024

Cena za pět dní tábora se stravou (oběd, odpolední svačina a pitný režim) je 2 250 Kč a cena za pět dní tábora bez stravy (s pitným režimem) je 1 800 Kč.

V současné době zbývá pár posledních míst v obou termínech tábora, proto neváhejte a vyplňte Vaši přihlášku co nejdřív. Celý tým Lesního klubu Zeměkvítek se na Vás a Vaše děti bude moc těšit. 

 

Pro více informací volejte Ester Boberové na tel.: 736 176 805, navštivte webové stránky www.zemekvitek.com nebo facebookovou stránku Lesní klub Zeměkvítek.

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image