Ve Světlé budou diskutovat nad vysokorychlostní tratí, přijedou zástupci ze Správy železnic
Profilovka
11. 06. 2024.
619

Zajímá vás podoba vysokorychlostní trati v našem regionu? Pokud potřebujete více informací, případně máte dotazy, tak přijďte na veřejnou diskuzi, které se koná ve Světlé nad Sázavou v pondělí 24. června 2024.

„Rádi bychom vás pozvali na veřejné setkání, které se bude konat v pondělí, 24. 6. 2024 v budově KIVADLA (kinosál) na nám. Trčků z Lípy 506, Světlá nad Sázavou. Zástupci Stavební správy vysokorychlostních tratí (VRT) si pro Vás připraví prezentaci, ve které podrobně představí přínosy vysokorychlostní železnice, průběh přípravy a její podobu na trase Poříčany – Světlá n. Sázavou. Začátek akce je stanoven na 16:00 hodin,“ informuje Blanka Sedláková, tisková mluvčí města Světlá nad Sázavou.

Můžete se těšit na podkladové materiály v podobě map a letáčků, dárkové předměty a v neposlední řadě specialisty z řad Správy železnic (SŽ), kteří jsou připraveni zodpovědět veškeré vaše dotazy.

Pro zájemce o informace bude na náměstí Trčků z Lípy již od 13:00 hodin přítomen VRTmobil, kde také můžete diskutovat s odborníky ze SŽ.

Další informace o projektu naleznete na stránkách www.vrtky.cz.

Foto: ilustrační (vrtky.cz)

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image