Řidička v Ledči nabourala stojící Škodovku, nadýchala téměř tři promile
Profilovka
11. 06. 2024.
1881

V pondělí 10. června po třetí hodině odpoledne přijali policisté oznámení o dopravní nehodě, ke které došlo na ulici Marie Majerové v Ledči nad Sázavou. 

„Čtyřicetiletá řidička jedoucí s osobním vozidlem Peugeot nezvládla řízení při zajíždění do parkovacího stání, vozidlo jí sjelo na protější stranu, kde narazilo do zaparkovaného vozidla Škoda,“ uvedla mluvčí krajské policie Michaela Lébrová.

Dechová zkouška u ženy vykázala pozitivní hodnotu s výsledkem 2,87 promile alkoholu! Opakovaná zkouška přítomnost alkoholu potvrdila a vykázala obdobnou hodnotu. Následně se žena podrobila lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve v nemocničním zařízení.

„Řidičce byla další jízda zakázána a policisté jí zadrželi řidičský průkaz. Při dopravní nehodě došlo k předběžné škodě na vozidlech za více než padesát tisíc korun,“ dodala policejní mluvčí.

Ke zranění osob nedošlo. Policisté provedli šetření, místo nehody ohledali a zadokumentovali. Dopravní nehoda a veškeré její související okolnosti se nadále šetří.

 

Zdroj: KŘP kraje Vysočina
Foto: ilustrační (Mapy.cz)

Nejčtenější
1
Post image
2
Post image
3
Post image